Cariere

VREI sa ai un START bun in CARIERA
sau VREI sa te dezvolti profesional?

Alatura-te echipei noastre
si construieste-ti o cariera de succes!

Lucrul in cadrul companiei noastre reprezinta o oportunitate extraordinara de a incepe sau de a continua cariera intr-un mediu stimulativ, beneficiind de experienta vasta acumulata de brandul – ART.

Posturi vacante:

1. Lucratori Comerciali pentru Statie de Distributie Carburant

Cerinte:

  • Studii medii
  • Disponibilitate pentru lucrul in ture (zi/noapte)
  • Cunostinte de operare PC, POS vanzari, Case marcat s. a. m. d.
  • Atitudine proactiva, seriozitate maxima

Responsabilitati:

  • Vanzarea de carburant, produse Shop si Gastro
  • Mentinerea spatiului curat
  • Gestionarea stocurilor de Carburant
  • Gestionarea Departamentului de Shop si Gastro
  • Prepararea bucatelor din raionul Gastro s. a. m. d.

Persoanele interesate sunt invitate sa trimita CV pe adresa office@artpetrol.ro sau prin fax la numarul +40-21-233-22-52 cu specificarea postului.